top of page

kde se nebál koná?


Nebál se koná v areálu Nová Zbrojovka, v Hale 76. Adresa vstupu do areálu je

Lazaretní 1/7 615 00 Brno-Židenice-Zábrdovice.
Ideální přístupovou cestou k Hale 76 je
cesta vedoucí z ulice Zábrdovická, tedy kolem Vojenské nemocnice.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


kdy nebál začíná?
 
Halu 76 pro vás otevřeme přesně v 18:00.
Doporučujeme přijít opravdu na čas, aby vám nic neuniklo. Když na Nebál zavítáte už kolem šesté hodiny, budete mít dost času zh
lédnout úvodní performance, jít si pro drink nebo obhlídnout experience pointy.

Pro prvních 300 příchozích máme připravený welcome drink. 
 


kam si odložit věci?
 
U vchodu bude označená šatna, kam si můžete odložit, co bude potřeba.
 

 

platí se hotově nebo kartou?
 
Celý Nebál je bezhotovostní, platby budou všude probíhat primárně kartou.
Platba v hotovosti je možná jen v případě selhání terminálů. Neuškodí si tedy nějakou hotovost vzít pro případ nutnosti. 
 

jak se na nebál dostat?
 
Nejlepší variantou je za nás taxi. Industriální hala je pro Nebál opravdu match, ale cesta k ní je trochu prašná, za deštivého počasí můžete potkat nějakou tu kaluž. Nechat se dovézt až ke vchodu (ano, jde to) je tím nejlepším řešením!
 
Další možností je přijet MHD – tramvaj číslo 2 vás doveze na zastávku Vojenská nemocnice a pak už je to jen pár minut pěšky.
 
Do areálu je možné vjet taky autem, ale auta nesmí v areálu zůstat do rána. Kromě nebálové noci na místě probíhá stavba a pro vaše auta tak není areál 100% bezpečný. Jestli víte, že ještě v noci odjedete autem z areálu, je samozřejmě vše v pořádku. Auta tam parkovat můžou. Ráno ale musí být areál opět vyklizený a připravený na stavbu.

 
je v areálu možnost parkování?
 
Ano, jestli se i tak rozhodnete přijet autem, areál nabízí cca 200 parkovacích míst.
 
V případě, že by se na vás s parkovacím místem nedostalo (i když to nepředpokládáme), v okolí areálu je několik parkovacích míst před budovou ZET.office. Další možností je zaparkovat v rozšířeném okolí areálu, jen počítejte s tím, že tahle parkovací místa patří do modré zóny.
 
Jak už jsme zmiňovali, taxi to jistí!
 

jak se pohybovat v areálu?
 
V celém areálu probíhají kromě nebálové noci pravidelně stavební práce.
 
Pohybovat se v areálu mimo Halu 76 je proto zakázané. Na svých cestách mimo halu můžete narazit na spoustu hlíny, kamení, co může spadnout, a taky na vykopané díry, které jsou samozřejmě označené, ale ve tmě si označení nemusíte všimnout dost rychle. No a kdo chce na párty spadnout do díry, že.
 

 
budou na nebálu místa k sezení?
 
Ano, samozřejmě! Stůl ani místo není možné si rezervovat dopředu a ano, míst bude míň než hostů. Ale jen proto, že Nebál není určený k sezení!
 
Počítáme s tím, že si půjdete pro drink, tančit nebo se půjde
te ztratit v našem bludišti. A až si budete chtít vydechnout nebo se v klidu najíst, určitě se volné místo najde.
 
jak je to s teplotou v hale? 
 
Hala není vytápěná. Venkovní teploty nám ale stále přejí a vzhledem k počtu lidí uvnitř a našim zkušenostem z návštěv haly předpokládáme příjemnou teplotu. Letní oblečení už radši nechme doma, nějaká svrchní vrstva je jistota. Když vám v průběhu večera bude moc teplo, můžete si cokoli odložit v šatně.

 
co dělat, když se z jakéhokoli důvodu nebudete cítit dobře?
 
V případě, že se vám udělá nevolno, najdete přímo v hale odpočinkové místo Psycare. Toto místo je vyznačené na MAPĚ HALY 76. Můžete tam kdykoli přijít, osvěžit se, případně rozdýchat cokoli, co zrovna rozdýchat potřebujete.
 
Pokud budete cítit, že potřebujete pomoct, můžete se obrátit i na kohokoli z našeho personálu, případně na záchranáře, kteří budou na místě také. 

 

Untitled design - 2023-09-07T120500.303.png
bottom of page